Joogatame Zoomi kaudu igal neljapäeval. Teeme joogat, et suurte muutuste keskel suurendada empaatiat ja olla armastuse energias. Joogas on palju keha venitavaid, tugevdavaid ja lõdvestavaid, väga mõnusaid füüsilisi harjutusi. Lisaks hingamisharjutused ja meditatsioon. Joogatunnid toimuvad igal neljapäeval kell 18.30 Zoomi keskkonna kaudu (vaata allpool Zoomi kasutamise kohta juhiseid). Kestuseks on kuni 1,5 tundi.

Zoomi link: https://us02web.zoom.us/j/83074059037

Täpsemalt uuri ja registreeri minu meiliaadressil kadri.arula07@gmail.com või helistades 5038382.

Joogatunnid lähtuvad kundalini jooga põhimõtetest. Alustame hingamisharjutustega, teeme soojendusharjutusi, kundalini jooga kriya (kindel harjutuste komplekt) ja lõpetame sügava lõdvestuse ning meditatsiooniga (teeme lühemaid meditatsioone).

Kundalini joogas on olulised kõik 3 komponenti: hingamine, füüsilised harjutused ja meditatsioon, mis on tervet tundi läbivad. Tänasel päeval on see peaaegu kohustuslik igaühele meist.

Lühidalt Zoomis toimuva joogatunni reeglitest – osalejate hääl on välja lülitatud, va soovi korral tunni alguses ja lõpus. Osaleja video sisselülitamine on vabatahtlik. Kui füüsilises ruumis toimuvas tunnis on õpetajal peamiselt juhendaja ja jälgija roll, siis virtuaalselt on see juhendaja ja eeskuju roll (teen enamus harjutusi täies ulatuses kaasa). Kui joogatunni vältel tekib kas heli või pildiga probleeme, siis kontrolli oma internetiühendust või anna mulle teada Chati kaudu.

Nõustan jooga küsimustes meeleldi enne või pärast joogatundi või mõnel muul kokkulepitud ajal.

Hind on 10 eurot tund, kuutasu ettemaksuna 35 eurot. Esimene proovitund on 5 eurot. Anna teada, kui soovid maksta teistsugust summat.

Tasuda saad Arula & Lepik Consult OÜ arvele SEB Pank EE601010220122905222 

Zoomi link igaks tunniks on sama..

Kui sa pole varem Kundalini jooga tunnis osalenud, siis sulle teadmiseks järgmine info:

Tunni häälestame me sisse 2 mantraga:

Adi Mantra – ONG NAMO GURU DEV NAMO

Kaitsemantra – AAD GURAY NAMEH, JUGAD GURAY NAMEH, SAT GURAY NAMEH, SIRI GUROO DAYVAY NAMEH

Tunni lõpetamine –  3 X SAT NAM

Esimestel kordadel kuula ja jälgi või proovi kohe ise kaasa laulda.

Mantrad on sageli osa mõnest meditatsioonist või ka harjutusest. Sellisel juhul annan konkreetsed juhised ja valdavalt on tekst korduv ning lihtne.